Darmowy program PIT 2019

Nikt z nas nie przepada za rozliczaniem podatkowym, jednak odprowadzanie podatku od otrzymywanych dochodów to nasz obowiązek. Pracujesz na umowę zlecenie, o dzieło lub o pracę? Prowadzisz własną działalność rolniczą lub gospodarczą? Otrzymujesz dochody z giełdy i papierów wartościowych? A może odbierasz rentę socjalną lub emeryturę? Niezależnie od tego, skąd uzyskujesz dochody, musisz pamiętać o odprowadzeniu podatku.

Okazuje się, że rozliczenie roczne pit wcale nie musi być trudne i kłopotliwe. Rozliczając PIT przez Internet, możemy zrobić to w zaledwie pięć minut. Na rynku znajduje się wiele programów do rozliczeń podatkowych, których obsługa jest niezwykle prosta. Dzięki takim programom, rozliczenie PIT okaże się banalnie proste.

A jaki program do rozliczania podatków jest dziś najbardziej polecany? Oczywiście darmowy program pit 2010 PITax, który jest prosty w obsłudze, skuteczny oraz całkowicie bezpieczny. PITax to program dla każdego – dla osób, które posiadają wiedzę w zakresie podatków, a także osób, które na podatkach nie znają się wcale. Program posiada przejrzysty w obsłudze interfejs oraz jasną, klarowną instrukcję, dzięki której krok po kroku rozliczymy nasz PIT. Jednocześnie PITax ma świetne zabezpieczenia i certyfikaty, które dbają o bezpieczeństwo wprowadzanych danych.

Program pomoże nam uzyskać najwyższe zwrot podatku oraz odliczyć przysługujące nam ulgi podatkowe, na przykład ulgę na Internet czy ulgę prorodzinną. PITax gwarantuje poprawność wykonywanych obliczeń, zaś jeśli prowadzisz firmę, pomoże Ci dobrze przygotować się do ewentualnej kontroli skarbowej. Ponadto przed wysłaniem deklaracji do Urzędu Skarbowego, PITax jeszcze raz sprawdzi wprowadzone przez Ciebie dane. Dzięki temu zyskasz sto procent pewności, że Twój PIT jest wypełniony prawidłowo.

Skorzystaj więc z najlepszego, skutecznego oraz bezpiecznego programu do rozliczania podatków, który polecany jest przez tysiące podatników. PITax znajdziesz na stronie internetowej pitax.pl, gdzie znajdziesz darmową wersję programu Standard.