Gwarancja na łatwe rozliczenie online

Najbardziej polecanym przez podatników programem PIT jest program PITax, ponieważ jest to program profesjonalny i bezpieczny. Dla osób, które chcą łatwo i szybko rozliczyć swój PIT, a także mieć pewność, że będzie on rozliczony prawidłowo, PITax z pewnością będzie odpowiedni. Dużą zaletą programu jest to, że PITax posiada aż trzy wersje programu dedykowane różnym grupom osób. Pierwszą wersją programu jest Rozliczenie Standard, drugą Rozliczenie Plus, zaś trzecią Rozliczenie Premium.

Rozliczenie Standard to darmowa wersja programu PITax, z której mogą skorzystać podatnicy rozliczający PIT-37. Jeżeli więc szukasz skutecznego i prostego w obsłudze programu do rozliczenia dochodów z umów o pracę, dzieło, emerytury czy renty, to Rozliczenie Standard będzie dla Ciebie odpowiednie. Z programem tym bezbłędnie rozliczysz swój PIT, ponieważ sprawdzi on ewentualne błędy oraz pomoże Ci w ich poprawie. Ponadto samodzielnie zajmie się wykonywaniem matematycznych obliczeń, pomoże Ci również w odliczeniu ulg podatkowych, na przykład ulgi prorodzinnej czy ulgi rehabilitacyjnej. Rozliczenie Standard to gwarancja na łatwe pit rozliczenie online.

Rozliczenie Plus to wersja dedykowana przedsiębiorcom i firmom. Jeżeli rozliczasz dochody z działalności gospodarczej, giełdy, papierów wartościowych czy akcji, to zrobisz to właśnie za pomocą Rozliczenia Plus. Warto dodać, że w tej wersji programu można również skorzystać z przygotowania do kontroli skarbowej. Kontrole skarbowe w wielu firmach są przeprowadzane dość regularnie, jeśli chcesz mieć pewność, że przejdziesz ją bez zastrzeżeń – wybierz Rozliczenie Plus.

Rozliczenie Premium pozwala rozliczyć dochody otrzymywane z zagranicy. Z tą wersją programu rozliczenie pit wykonasz zarówno w języku polskim, jak również angielskim. Rozliczenie Premium to również gwarancja profesjonalnych porad od specjalistów z dziedziny podatków.

Każda z wersji programu PITax znajduje się na stronie podatnika pitax.pl. Tam możemy jeszcze dokładniej zapoznać się z owymi programami, dowiemy się także, jak zacząć z nich korzystać.