pit 2017 - proste rozliczenie

Jak uniknąć pomyłek i mieć pewność, że nasz PIT będzie dobrze

Większość podatników rozlicza się na PIT-37. Na tym zeznaniu podatkowym wykazujemy dochody z umów o pracę, dzieło czy zlecenie, a także rozliczamy rentę socjalną i emeryturę. Niektóre osoby nie mają większych problemów z prawidłowym rozliczeniem PIT, jednakże dla innych jest to kłopotliwe. Na zeznaniach podatkowych często zdarza się wiele błędów, do najpopularniejszych można zaliczyć: brak podpisu podatnika, nieprawidłowo podane kwoty, zły adres zamieszkania i wiele innych. Jeżeli chcemy uniknąć tych pomyłek i mieć pewność, że nasz PIT będzie rozliczony w stu procentach prawidłowo, powinniśmy skorzystać z dobrego, polecanego programu PIT.

Odpowiednim programem na rozliczenie pit 37 przez Internet jest program PITax. Dlaczego warto skorzystać właśnie z niego? PITax cechuje się wieloma licznymi zaletami, których często brakuje innym programom PIT. Po pierwsze jest to program darmowy i z wszystkich jego funkcji możemy korzystać całkowicie bezpłatnie. Po drugie to program praktyczny oraz bardzo funkcjonalny, który pomoże nam krok po kroku rozliczyć PIT-37, a także inne rodzaje deklaracji podatkowych. Po trzecie program dedykowany jest nie tylko osobom prywatnym, ale również firmom, przedsiębiorstwom i instytucjom – z PITaxa może skorzystać każdy. Czwartą zaletą program jest jego bezpieczeństwo. Dzięki certyfikatom i jakościowym zabezpieczeniom nie ma szans, by ktoś niepożądany dostał się do naszych danych podatkowych. Z programu PITax można więc korzystać bez żadnych obaw.

To zaledwie kilka zalet programu PITax, jednakże ma ich on jeszcze wiele. Najlepszym sposobem na przekonanie się o funkcjonalności programu jest samodzielne go wypróbowanie. Rozlicz swój pit 2020 z PITaxem i przekonaj się, że jest to najlepszy program na rynku. Program znajdziesz bez żadnych kłopotów, wystarczy skorzystać z platformy podatnika pitax.pl i pobrać go na swój komputer. Drugą opcją otrzymania programu PITax jest zamówienie go na płycie CD.