Niezależnie od tego, jaką deklarację podatkową musisz rozliczyć, PITax Ci w tym pomoże

Zamiast samodzielnie rozliczać papierową deklaracją podatkową, możesz skorzystać z nieocenionej pomocy, jaką daje Ci program PITax. PITax to program do rozliczania PIT, dzięki któremu rozliczanie podatku w końcu będzie proste, szybkie i przyjemne! Z PITaxem nie musisz tracić długich godzin na rozliczenie PIT oraz osobiste zaniesienie deklaracji do urzędu skarbowego. Z PITaxem możesz wygodnie usiąść przed komputerem i rozliczyć pit online dosłownie w kilka minut! Wydaje Ci się to niemożliwe? Przekonaj się o tym sam i pobierz program PITax na swój komputer. Tymczasem, zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi zaletami, które niesie za sobą korzystanie z PITaxa.

PITax to program, który umożliwia rozliczenie różnych deklaracji podatkowych. Wprawdzie najczęściej rozliczanym PIT-em jest PIT-37, ale często zachodzi również potrzeba rozliczenia dochodów na PIT-36, PIT-28 czy też PIT-36L. Niezależnie od tego, jaką deklarację podatkową musisz rozliczyć, PITax Ci w tym pomoże.

PITax jest programem darmowym. Korzystając z bezpłatnej wersji Rozliczenie Standard, nie musimy obawiać się żadnych opłat i ukrytych kosztów. Nie jest to również program jednorazowy. Z PITaxa możesz korzystać każdego roku i nie musisz martwić się wykupywaniem płatnego dostępu. Jak już wcześniej wspomnieliśmy – rozliczenie pit przez internet z PITaxem jest całkowicie darmowe.

Niektóre programy PIT są słabo zabezpieczone, przez co podatnicy obawiają się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych oraz poufnych informacji podatkowych. Z PITaxem jest inaczej. Nad stworzeniem tego programu pracowało wielu specjalistów, którzy dołożyli wszelkich starań, aby PITax był programem godnym zaufania. Twoje dane są więc całkowicie bezpieczne i nikt nieupoważniony nie będzie miał do nich dostępu. PITax został wielokrotnie sprawdzony i przetestowany, dlatego bez obaw możesz z niego korzystać. Najlepsze certyfikaty i wysokiej jakości zabezpieczenia zadbają o bezpieczeństwo Twoich danych.