PITy 2019 – polecany program

Na rozliczanie PIT przez Internet decyduje się coraz więcej podatników. Przez Internet możemy szybko i łatwo rozliczyć każdą deklarację podatkową – PIT-36, PIT-37 i inne. Największą zaletą rozliczeń internetowych jest ich prostota, a także duża oszczędność czasu. Decydując się na rozliczenia online, szybko uporamy się z każdą deklaracją podatkową.

Platforma PITax oferuje bardzo użyteczne, funkcjonalne narzędzie, które pomoże nam rozliczyć się z podatku. PITax to jeden z lepszych programów PIT na dzisiejszym rynku, który polecany jest przez wielu użytkowników. A jakie najważniejsze zalety ma program PITax?

Przede wszystkim jest to program całkowicie bezpieczny. Został zabezpieczony najlepszymi certyfikatami, dlatego użytkownicy programu mają pewność, że ich dane są całkowicie bezpieczne. Rozliczając pity 2020 przez Internet, mamy również pewność, że nasz PIT dotrze do Urzędu Skarbowego – na potwierdzenie otrzymujemy UPO (Urzędowe Poświadczenie Odbioru). Dużą zaletą programu PITax jest również to, że program wykonuje obliczenia matematyczne samodzielnie. Okazuje się, że jednym z często popełnianych błędów są niepoprawne wyliczenia matematyczne. Z PITaxem nie musimy się to obawiać, co z pewnością jest ogromnym ułatwieniem podczas rozliczania podatku. Kolejną zaletą programu PITax jest przejrzysta instrukcja i prosty sposób na rozliczanie pit przez internet. PITax pomoże nam krok po kroku wypełnić deklarację podatkową, jedyne co musimy zrobić to odpowiadać na krótkie, nieskomplikowane pytania.

To zaledwie kilka zalet programu PITax, oczywiście jest ich znacznie więcej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie jeszcze korzyści daje rozliczanie PIT z PITaxem – pobierz program na swój komputer. Gdzie go szukać? Oczywiście na platformie pitax.pl. Znajdziesz tam plik instalacyjny, który możesz szybko (i co ważne – całkowicie za darmo) ściągnąć na swój komputer. Program PITax dostępny jest również na płytach CD, które można zamówić za pośrednictwem serwisu.