Program do rozliczania na 2019 rok

Wiele osób szuka dziś idealnego programu do rozliczania PIT. Podatnikom często zależy na tym, by program był prosty w obsłudze, posiadał intuicyjny kreator, a także był bezpieczny i funkcjonalny. Do tego dobrze by było gdyby ów program był jeszcze darmowy. Być może zastanawiasz się nad tym, czy taki program w ogóle istnieje. Na szczęście mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – właśnie takim programem jest PITax.

PITax to obecnie najlepszy na rynku program pit 2020, który spełnił oczekiwania wielu podatników. Z PITaxem możemy rozliczyć każdą deklarację podatkową, zarówno popularny PIT-37, jak również PIT-36, PIT-36L, PIT-28 i inne. PITax cechuje się ogromną funkcjonalnością, jego dużą zaletą jest intuicyjny kreator, który krok po kroku przeprowadza podatnika przez cały proces wypełniania PIT. Jeżeli masz dość trudnego, skomplikowanego i czasochłonnego rozliczania podatku, to z PITaxem zrobisz to łatwo i szybko – w zaledwie kilka minut! Twórcy programu PITax doskonale zadbali o jego bezpieczeństwo, dlatego programem PITax możesz posługiwać się bez żadnych obaw. Twoje dane osobowe, a także zeznanie podatkowe, na pewno nie dostaną się w niepowołane ręce.

PITax to program do rozliczania pit, który dostępny jest aż w trzech różnych wersjach. Twórcy programu, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich podatników, stworzyli Rozliczenie Standard, Rozliczenie Plus oraz Rozliczenie Premium. Te trzy wersje programu różnią się od siebie kilkoma istotnymi szczegółami, na przykład za pomocą Rozliczenia Standard możemy rozliczyć dochody na formularzu PIT-37, zaś dzięki Rozliczeniu Plus szybko i łatwo uporamy się z rozliczeniem przychodów z działalności gospodarczej czy giełdy. Rozliczenie Premium kierowane jest do osób, które chcą rozliczyć przychody zagraniczne (w języku polskim lub angielskim). Niezależnie od tego, którą wersję programu wybierzesz, możesz spodziewać się prędkiego i nieskomplikowanego rozliczenia PIT.