Program wyślę za Ciebie potwierdzenie do Urzędu

Zastanawiasz się nad tym, czy warto rozliczać PIT przez Internet? Z pewnością nie jesteś jedyny. Rozliczanie PIT za pomocą Internetu zyskuje coraz większą popularność, jednak wiele osób przed rozliczeniami online powstrzymują pewne obawy. Jednakże prawdą jest to, że rozliczanie pit przez internet jest o wiele prostsze, niż rozliczanie PIT w formie standardowej (papierowej). Ponieważ przedstawiamy kilka korzyści wynikających z rozliczeń internetowych, które na pewno rozwieją Twoje wątpliwości.

Przy rozliczeniach internetowych korzystamy z profesjonalnych, polecanych programów PIT, które pomagają nam w całym procesie rozliczeniowym. Dzięki temu rozliczanie PIT przebiega sprawnie, łatwo i szybko, a my nie musimy się niczym przejmować. Najczęściej używanym programem do rozliczania PIT jest program PITax, który cechuje się funkcjonalnością oraz zrozumiałą instrukcją obsługi. Program ten polecany jest nawet osobom, które po raz pierwszy rozliczają pity przez Internet. PITax nie tylko pomoże Ci rozliczyć PIT, ale wskaże też, jakie odliczenia i ulgi podatkowe Ci przysługują oraz podpowie, jak uzyskać większy zwrot podatku. Jednocześnie wykona za Ciebie wszystkie matematyczne obliczenia, co daje gwarancję poprawnego wypełnienia deklaracji podatkowej. PITax jest programem bezpiecznym, wielokrotnie wypróbowanym i przetestowanym.

Podatnicy często obawiają się, czy podczas rozliczeń internetowych ich dane będą bezpieczne. PITax daje nam nie 90, nie 99, ale 100% gwarancji bezpieczeństwa. Wysokiej jakości certyfikaty i liczne zabezpieczenia są gwarancją tego, iż nasz PIT nie dostanie się w niepowołane ręce. Inną popularną obawą są wysokie opłaty za korzystanie z programów PIT. PITaxa to nie dotyczy, gdyż program jest całkowicie darmowy. Wszystkie jego funkcje dostępne są bezpłatnie, tak więc rozliczysz swój PIT nie tylko bezpiecznie, ale również bezpłatnie. Wybierając rozliczenia internetowe, oszczędzamy wiele czasu, gdyż rozliczenie PIT z PITaxem nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Program wysyła także PIT przez Internet, dlatego nie musisz osobiście wybierać się do urzędu skarbowego, by go dostarczyć.