Zalety użycia programu

Od kilku lat podatnicy mogą rozliczać się z fiskusem przez Internet, jednakże w dalszym ciągu wiele osób nie korzysta z tej możliwości rozliczenia. Wiele osób boryka się z różnymi obawami dotyczącymi rozliczeń internetowych, jednak prawdą jest to, że korzystając z dobrego, polecanego programu PIT, nie musimy niczego się obawiać. Najlepszym programem do rozliczania PIT jest program do pit PITax, który na pewno urzeknie nas wieloma zaletami.

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z programu PITax, dziś podamy tylko te najważniejsze. Pierwszym z nich jest to, że PITax jest programem bezpiecznym. Z PITaxem nie musimy obawiać się o swoje dane osobowe i podatkowe, ponieważ żadna niepowołana osoba nie będzie mieć do nich dostępu. Dzięki doskonałej jakości zabezpieczeniom i certyfikatom, z programu PITax można korzystać bez obaw. Dodatkowo, po wysłaniu swojego PIT-u przez Internet, otrzymasz Urzędowe Poświadczenie Odbioru – UPO.
PITax to program, który pomoże nam sprawnie uporać się z podatkiem. Aby z niego korzystać nie musisz mieć właściwie żadnej wiedzy podatkowej, ponieważ PITax wszystko zrobi za Ciebie. Pomoże Ci w wyborze odpowiedniego formularza podatkowe, wykona trudne i złożone obliczenia matematyczne, sprawdzi czy w Twoim zeznaniu podatkowym nie ma błędów, a także wskaże, jakie ulgi podatkowe możesz odliczyć od podatku. PITax krok po kroku, od początku do końca, przeprowadzi Cię przez cały proces wypełniania PIT. Twoim zadaniem będzie tylko udzielanie odpowiedzi na proste i krótkie pytania.
Co jeszcze warto wiedzieć o programie PITax? Z pewnością ucieszy nas to, że jest to program pit 2020 online dostępny aż w trzech wersjach. Podatnicy mają do wyboru Rozliczenie Standard, Rozliczenie Plus, a także Rozliczenie Premium, dzięki którym łatwo i szybko rozliczą dochody pochodzące z różnych źródeł, takich jak emerytura, umowa o pracę, dochody zagraniczne, przychody z giełdy czy działalności gospodarczej.